Track light Linear LUMICANTO 30-42W 3CCT(3K/4K/6K) 90° IP20 120cm fekete PRIME
Termékkód 218284
-
Energiaosztály
Lumicanto Linear egy innovatív LED vonali lámpatest, amely újradefiniálja a sínes rendszerek esztétikáját és funkcionalitását. Legnagyobb előnye az egyedi kialakítás, amely lehetővé teszi a fénymodul 20 fokos elfordítását, így precízen megvilágíthatók a boltpolcok, íróasztalok vagy kiállítások anélkül, hogy az egész sínt el kellene mozdítani. Az ultra vékony csatlakozó kocsi alkalmazása miatt a lámpatest nem áll ki a sínből, így egységes, minimalista vonalat alkot vele, ami kulcsfontosságú a modern építészeti projektekben. A termék példa nélküli sokoldalúságot kínál a Multi-Power funkciónak köszönhetően, amely lehetővé teszi a négy teljesítmény (30/34/38/42W) közül való választást, valamint a 3CCT (3000K/4000K/6000K) kapcsolónak a színhőmérséklet megváltoztatásához. A Ra90 szintű színvisszaadás garantálja, hogy a megvilágított tárgyak természetes és vonzó módon jelennek meg. A telepítés szerszám nélkül történik, és kompatibilis a legnépszerűbb 3-fázisú rendszerekkel, míg a lámpatest előre-hátra való elmozdításának lehetősége a rögzítés után teljes szabadságot ad a telepítőnek az elrendezéshez.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | D |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 30 W, 34 W, 38 W, 42 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 3000-4000-6000 K |
| Világos szín | CCT |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 120 |
| Szín | fekete |
Kérdések a termékről
Track light Linear LUMICANTO 30-42W 3CCT(3K/4K/6K) 90° IP20 120cm fekete PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





