Reflektor PHOTON 4000K 20W 2000lm 120° IP65 LITE mozgásérzékelő
Termékkód 203488
-
Energiaosztály
LED vonal LITE PHOTON 20W 4000K 2000l mozgásérzékelő egy professzionális, vízmentes ipari fény, ideális világítás épületek és ipari csarnokok. 20 W teljesítményű és 2000 lm teljes fényáram biztosítja a munkaterület hatékony megvilágítását. Mozgásérzékelővel és alkonyatérzékelővel felszerelve lehetővé teszi az automatikus aktiválást az emberek vagy alkonyatok észlelésekor. A világítási szög beállításának és a mozgásérzékelő üzemidejének beállításának köszönhetően alkalmazkodni fog a felhasználó egyéni igényeihez. LITE LED vonal jellemzi a nagy fényteljesítmény (100 lm / W) és tartósság (L70B50: 30,000 h).
Ez nemcsak energiahatékony, hanem erős és hosszú távú is. A termék számos más tulajdonsággal is rendelkezik, mint például az UV-védelem és a kimutatási terület szabályozásának lehetősége. Kiváló választás azok számára, akik modern és hatékony fényforrást keresnek.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | E |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 20 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 100 |
| Anyag (ház) | Alumínium öntvény |
| Anyag (lámpaernyő) | Edzett üveg |
Kérdések a termékről
Reflektor PHOTON 4000K 20W 2000lm 120° IP65 LITE mozgásérzékelő
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





