Reflektor PHOTON 4000K 100W 10000lm 120° IP65 LITE
Termékkód 203563
-
Energiaosztály
PHOTON 100W 4000K 10.000lm LED LITE vonal egy professzionális ipari világítás, ideális épületek és termek. A vízálló építésnek köszönhetően tökéletes lesz különböző időjárási viszonyok között. 10000 lm fényteljesítményt kínál 100 lm / W kapacitással, ami lehetővé teszi a nagy felületek hatékony megvilágítását. LITE LED vonal kijelző állítható világítási szög és magas IP65 szivárgás osztály, amely garantálja a tartósságot és a megbízhatóságot. A terméket magas fényáram-megőrzési tényező és a 80,0 fokos Ra kiváló színreprodukciós együtthatója is jellemzi.
Ez természetes megvilágítást biztosít villogó hatás nélkül. Ezen kívül, a PHOTON könnyen szerelhető, köszönhetően egy tipikus gipsz szerelés. Öntött alumíniumból és edzett üvegüvegből készült szilárd burkolata biztosítja a tartósságot és a külső körülményekkel szembeni ellenálló képességet. Az egész kiegészül elegáns design fekete színű, illeszkedik bármely belső vagy homlokzat az épület. Érdemes befektetni ebbe a termékbe, mint egy átfogó világítási megoldás a cég vagy ipari létesítmény.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | E |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 100 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 100 |
| Anyag (ház) | Alumínium öntvény |
| Anyag (lámpaernyő) | Edzett üveg |
Kérdések a termékről
Reflektor PHOTON 4000K 100W 10000lm 120° IP65 LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





