Reflektor FLOODLIGHT 3CCT (3K/4K/5K) 200W 28000lm 120° IP66 PRIME
Termékkód 202801
-
Energiaosztály
A lámpák olyan világítóeszközök sorozata, amelyek fokozottan ellenállnak a légköri viszonyoknak. Az ipari kijelzőket olyan helyeken használják, ahol intenzív és hatékony világításra van szükség. Kifejezetten ipari és egyéb igényes környezetekhez tervezték, mint például:
- Termelőcsarnokok és raktárak
- Helyek és parkolóhelyek
- Sportlétesítmények - stadionok, sasok, mezők, sportcsarnokok
- Közlekedési infrastruktúra - repülőterek, vasútállomások, kikötők.
Letöltendő fájlok
Szórólapok
*A garancia 7 évre meghosszabbítható a termék gyártónál történő regisztrálása után.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | D |
| Garancia | 5/7* |
| Hatalom | 200 W |
| Feszültség | 100-277 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 3000 K, 4000 K, 5000 K |
| Világos szín | CCT |
| Tömörségi osztály | IP66 |
| Fényhatékonyság | 140 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | Edzett üveg |
Kérdések a termékről
Reflektor FLOODLIGHT 3CCT (3K/4K/5K) 200W 28000lm 120° IP66 PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





