Panel Backlit DIORA 4000K 15-36W 2250-5040lm IP20 UGR<16 60x60cm fehér PRIME vészhelyzeti modul CAW 3h AT CNBOP
Termékkód 244193-CAW3HAT
-
Energiaosztály
Az alacsony fényerő javítja a biztonságot és a kényelmet. A termék optikai rendszere felelős a szűk világítási szögért. A FLICKER FREETM rendszer nem biztosít káros fényvillanást és biztonságot a felhasználók látására. A termék 150lm / W-nál éri el a könnyű teljesítményt. A termék 5 éves garanciát kap a gyártóra. A termék a LED Line Light Research and Measuring Centre-nél végzett kutatáson ment keresztül, amelynek alapján érvényes fotometriai fájlokat készítettek.
A CNBOP tanúsítvánnyal, három órányi üzemeltetéssel és AutoTest funkcióval felszerelt termék.
A termék megrendelésre, szállítási idő körülbelül 14 nap.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | D |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 15-36 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 150 |
| Anyag (ház) | Fém |
| Vészhelyzeti modul | IGEN |
Kérdések a termékről
Panel Backlit DIORA 4000K 15-36W 2250-5040lm IP20 UGR<16 60x60cm fehér PRIME vészhelyzeti modul CAW 3h AT CNBOP
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





