Panel Backlit 4000K 42W 6300lm IP20 60x60cm fehér UGR<19 PRIME DALI
Termékkód 203457-DALI
-
Energiaosztály
LED vonal PRime hátrameneti panel 42W teljesítményű, optimális világítás 4000K színhőmérséklet. A panel 6300 lumenből álló, lenyűgöző fényáramot hoz létre, amely ideális a különböző alkalmazásokhoz.
A panel egyik rendkívül fontos eleme az alacsony UGR arány < 19. Ez azt jelenti, hogy ez a termék korlátozott tisztasággal rendelkezik, ami befolyásolja a munka kényelmét és egy adott szobában a világítás általános minőségét. A 60x60cm-es standard méretű panel könnyen szerelhető, és tökéletesen illeszkedik a legtöbb irodai, kereskedelmi vagy kereskedelmi terhez.
További előnye a szerelvények jó műszaki paraméterek. A panel kiváló minőségű anyagokból készült, és a LED és az energiaellátás híres gyártóktól származik.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | C |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 42 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 150 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | Polisztirol |
| DALI | IGEN |
Kérdések a termékről
Panel Backlit 4000K 42W 6300lm IP20 60x60cm fehér UGR<19 PRIME DALI
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





