Panel Backlit LEDOM 4000K 40W 3600lm IP20 30x120cm fehér LITE
Termékkód 476920
-
Energiaosztály
Magas minőségű mennyezeti világítás, teljesen átalakított mennyezeti akasztások. Ultrathin design, amely megkönnyíti a beépítést a mennyezeti korlátozott tér vagy a klasszikus felületi keretek. A panel kiváló minőségű fényt és látáskárosító fényvillanási hatást biztosít. A 40W fény 48 SMD2835 diódával van felszerelve. A terméket tesztelték a LED Line Light Research and Measurement Center®. 3 év gyártói garancia.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | E |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 40 W |
| Feszültség | 180-260 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 90 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
Kérdések a termékről
Panel Backlit LEDOM 4000K 40W 3600lm IP20 30x120cm fehér LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





