Panel keret 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm négyzet PRIME DALI
Termékkód 249181-DALI
-
Energiaosztály
Panel LED line PRIME teljesítménye 40W 4000K, amely 3200 lumenes magas fényáramot biztosít, ami hatékony világítást eredményez a térben. Alumíniumból és polikarbonátból készült, tartósságával és modern négyzet formájával jellemezhető.
A 120°-os fényvetési szögnek és a 80-as Ra színvisszaadási indexnek köszönhetően rendkívül természetes és kellemes fényt kínál.
DALI verzió.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | F |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 40 W |
| Feszültség | 175-250 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 80 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
| DALI | IGEN |
Kérdések a termékről
Panel keret 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm négyzet PRIME DALI
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





