Panel Backlit 4000K 34W 4760lm IP20 60x60cm fehér PRIME DALI
Termékkód 205819-DALI
-
Energiaosztály
LED vonal PRIME A 34W Backlit Panel biztosítja az optimális világítást 4000K színhőmérsékleten. A panel 4,760 lument termel, ami ideális a különböző alkalmazásokhoz.
A szerelvények előnye a jó műszaki paramétereik. A panel kiváló minőségű anyagokból, LED-ekből és a híres Liquid márka energiaellátásából áll.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | C |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 34 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 140 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | Polisztirol |
| DALI | IGEN |
Kérdések a termékről
Panel Backlit 4000K 34W 4760lm IP20 60x60cm fehér PRIME DALI
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





