Panel Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 30x120cm fehér Felületi/Beépített LITE
Termékkód 203945
-
Energiaosztály
A BACKLIT 2in1 panelek a LED line LITE sorozatból professzionális világítótestek, amelyek a kiváló minőségű kivitelezésükről és a piaci szabványokat meghaladó világítási paramétereikről ismertek. A ház szerkezete lehetővé teszi a közvetlen felületi szerelést anélkül, hogy további szerelőkeretekre lenne szükség. A méret lehetővé teszi a beépített szerelést is az Armstrong álmennyezetek rendszerében. Az optimális minőség/ár arány megőrzése miatt ezek univerzális és széles körben alkalmazható megoldások irodákban, kereskedelmi terekben, iskolákban, hivatalokban és közszolgáltatási intézményekben.
A LED diódák és a többszörösen és intenzíven tesztelt tápegységek magas minősége biztosítja a stabil működést a teljes üzemidő alatt.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | E |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 40 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP20 |
| Fényhatékonyság | 100 |
| Anyag (ház) | Fém |
| Anyag (lámpaernyő) | Polisztirol |
Kérdések a termékről
Panel Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 30x120cm fehér Felületi/Beépített LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





