Highbay világítótest PYRO High Temp 4000K 150W 28500lm 60° IP65 fekete PRIME
Termékkód 219908
-
Energiaosztály
A PYRO lámpatestek egy termékcsalád, amely három teljesítményváltozatban érhető el – 100/150/200W és három különböző fényeloszlási szögben, állítható lencsékkel – 60/90/120 fok.
A lámpatestek magas fényhatékonysága 190 lm/W szinten lehetővé teszi az alacsonyabb teljesítményű változatok alkalmazását olyan helyeken, ahol korábban magasabb teljesítményű lámpatesteket szereltek fel. A villogás hiánya biztonságot nyújt a felhasználók szeme számára.
Továbbá a Pyro lámpatestek sorozata – más High Bay termékekhez képest – olyan munkakörnyezetben is alkalmazható, ahol a hőmérséklet elérheti a +85 °C-ot.
Megrendelésre készült termék. Várakozási idő ~12 hét.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | B |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 150 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 190 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
Kérdések a termékről
Highbay világítótest PYRO High Temp 4000K 150W 28500lm 60° IP65 fekete PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





