Hermetikus lámpatest TRI-PROOF 4000K 30W 3600lm IP65 60cm szürke LITE
Termékkód 477606
-
Energiaosztály
TRI- Proof 30W 4000K 650mm egy ipari lámpa, jellemzi a könnyedség, tartósság és a könnyű telepítés. Színhőmérséklete 4000 K, hossza 650 mm. A fény ereje eléri a 30 W-ot. A lámpa rendkívül biztonságos - nagyobb fokú IP védelem, ami por- és vízálló.
Mind a ház, mind a lámpa tartós anyagból készülhet, amely befolyásolja a termék könnyedségét és a mechanikai sérülésekkel szembeni nagyfokú ellenálló képességet. A FAST CONNECTTOR csatlakozóknak köszönhetően a lámpa gyorsan csatlakoztatható az áramforráshoz, így biztosítva a tápkábel hermetikus csatlakozását. A fényteljesítmény 120 lm / W A lámpában használt LED-ek a 2835 típusú modern diódák. A lámpa széles világítási szöge 120 °, és a FLICKER INGYENES technológiának köszönhetően megszünteti a villogó hatást.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | E |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 30 W |
| Feszültség | 185-265 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 120 |
| Anyag (ház) | Polikarbonát |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
Kérdések a termékről
Hermetikus lámpatest TRI-PROOF 4000K 30W 3600lm IP65 60cm szürke LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





