Hermetikus lámpatest RANGER 4000K 25-55W 9900lm IP66 150cm szürke PRIME mozgásérzékelő MV vészhelyzeti modul LAW 3h AT
Termékkód 210233-LAW3HAT
-
Energiaosztály
RANGER egy modern LED lámpatestek sorozata, amely magas fényhatékonysággal (150-180 lm/W) és akár 100 000 órás élettartammal rendelkezik, ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz tervezve. A lámpatestek széles teljesítményválasztékot (10-80 W), hosszúságot (120 és 150 cm) és fény színeket (4000K vagy 3000K-5000K közötti szabályozás) kínálnak, biztosítva a fényáramot 7200-tól 14400 lm-ig és 120°-os szórási szöget.
A kiválasztott modellek fejlett MC137D B érzékelőkkel vannak felszerelve, amelyek támogatják a fényerőszabályozás és a mozgásérzékelés funkcióit. A magas IP66 védettségi fokozatnak és a nehéz környezeti feltételekkel szembeni ellenállásnak köszönhetően a RANGER tartós és hatékony megoldás raktárak, gyártócsarnokok és kültéri terek számára. A termékek öt éves garanciával rendelkeznek, ami megerősíti minőségüket és megbízhatóságukat.
Vészhelyzeti modul 3 órás verzió + Autotest.
Megrendelésre készült termék - teljesítés 4 napon belül.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | C |
| Garancia | 5 |
| Hatalom | 25-55 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP66 |
| Anyag (ház) | Polikarbonát |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
| Vészhelyzeti modul | IGEN |
Kérdések a termékről
Hermetikus lámpatest RANGER 4000K 25-55W 9900lm IP66 150cm szürke PRIME mozgásérzékelő MV vészhelyzeti modul LAW 3h AT
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





