Hermetikus lámpatest RANGER 4000K 10-40W 7200lm IP66 120cm szürke PRIME
Termékkód 210189
-
Energiaosztály
A RANGER egy modern, hermetikus LED ház, amelyet ipari és kereskedelmi környezethez terveztek. Ezek jellemzik a nagy fényhatásfok 150-180 lm / W, 100 000 óra és a széles teljesítménytartomány 10-80 W. Ezek 120 és 150 cm hosszúságban kaphatók, és könnyű színű 4000K vagy 3000K- 5000K szabállyal rendelkeznek.
A lámpatestek 7200- 14400 lm fénysugarat, 120 ° -os eloszlási szöget és IP66 szivárgási fokot biztosítanak, ami biztosítja a porral és vízzel szembeni ellenálló képességet. -25 ° C és + 45 ° C közötti hőmérsékleten működnek.
A 10- 40 modelljei A 120 cm hosszú és 60-80 W hosszúságú, 150 cm hosszú W öt éves garanciával van ellátva, ami megerősíti megbízhatóságát. A RAGER sorozat egy univerzális és tartós megoldás ideális raktárak, termek és szabadtéri terek.
*A garancia 7 évre meghosszabbítható a termék gyártónál történő regisztrálása után.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | C |
| Garancia | 5/7* |
| Hatalom | 10-40 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP66 |
| Fényhatékonyság | 180 |
| Szín | 220-240 VAC |
| Anyag (ház) | Polikarbonát |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
Kérdések a termékről
Hermetikus lámpatest RANGER 4000K 10-40W 7200lm IP66 120cm szürke PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





