Hermetikus lámpatest LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm szürke PRIME
Termékkód 201279
-
Energiaosztály
A LINKER sorozat termékei hermetikus LED lámpatestek, amelyeket kifejezetten ipari világítás, egészségügyi intézmények, élelmiszeripari üzemek vagy raktárak igényeihez fejlesztettek ki. Öt különböző teljesítményváltozatban elérhetők – 21W, 30W, 40W, 55W és 80W – lehetővé téve az optimális világítás beállítását az igényeknek megfelelően. A soros kapcsolatok rendszerében a maximális összekapcsolható lámpatestek száma: 21-40W modellek esetén - 22 db, 55W esetén - 16 db, és 80W esetén - 10 db.
A 150 lm/W fényhatékonyságnak köszönhetően optimális világítási használatot biztosítanak, miközben jelentősen kevesebb elektromos energiát fogyasztanak, ami alacsonyabb villanyszámlákhoz és az épület energiahatékonyságának növeléséhez vezet. További előny, hogy meghosszabbítja a világítótestek cseréje közötti időt, ezzel csökkentve a világítás karbantartásával kapcsolatos költségeket.
Letöltendő fájlok
Szórólapok
*A garancia 7 évre meghosszabbítható a termék gyártónál történő regisztrálása után.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | C |
| Garancia | 5/7* |
| Hatalom | 40 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 5000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 150 |
| Szín | 96 |
| Anyag (ház) | Polikarbonát |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
Kérdések a termékről
Hermetikus lámpatest LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm szürke PRIME
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





