Hermetikus lámpatest LINERIS 4000K 36W 4320lm IP65 120cm szürke 2×1,5mm LITE
Termékkód 217553
-
Energiaosztály
LED line LITE LINERIS egy modern, energiatakarékos és tartós LED lámpatest.
A 120 lm/W fényhatékonyságnak és a 120°-os széles fényterjedésnek köszönhetően egyenletes és kényelmes világítást biztosít.
Magas IP65 védettséggel és ütésállósággal (IK08) rendelkezik, ami ideálissá teszi őket olyan igényes terekhez, mint ipari csarnokok, raktárak és garázsok.
A rendelkezésre álló modellek között szerepel a 120 cm-es (36 W, 4320 lm) változat két fény színben: semleges 4000K és hideg fehér 6500K. Élettartamuk eléri a 27 000 órát, és a 0,9-es teljesítménytényező stabil működést és energia-megtakarítást garantál.
A lámpatestek folyamatos fényvonalakká összekapcsolhatók, ami lehetővé teszi a világítás rugalmas alkalmazkodását nagy terekhez. Maximum 22 lámpatest összekapcsolásának lehetősége a vonalban. Az egyszerű telepítésnek és a masszív konstrukciónak köszönhetően a LED line LITE Lineris kiváló választás a követelményes felhasználók számára.
Letöltendő fájlok
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | D |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 36 W |
| Feszültség | 220-240 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 4000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP65 |
| Fényhatékonyság | 120 |
| Anyag (ház) | Polikarbonát |
| Anyag (lámpaernyő) | Polikarbonát |
Kérdések a termékről
Hermetikus lámpatest LINERIS 4000K 36W 4320lm IP65 120cm szürke 2×1,5mm LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





