Kültéri LED fali lámpa 2x3W 3000K IP54 fehér HENGER LITE
Termékkód 475527
-
Energiaosztály
Ha olyan lámpát keresel, amely felfelé és lefelé világít, a CILINDER neked való. A felső fényáram beállításának teljes rugalmassága néhánytól akár 120 fokig, valamint az alsó fényáram független beállítása lehetővé teszi az épület külső terének egyedi kialakítását.
A CILINDER fali lámpa sokoldalú lehetőségei
- Minden lámpa két színhőmérsékletben elérhető – meleg 3000K és semleges 4000K
- Az IP54-es védettség lehetővé teszi a lámpa kültéri használatát is
- Energiatakarékos, mindössze 2x3W-ot fogyaszt
- 450lm fényáramot biztosít
Elérhető színek: fehér, fekete, szürke
Ez a modern termék jól alkalmazható magánépítkezéseken, közlekedési folyosókban vagy elegáns lakóparkok közös tereiben is.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály 2019/2015 | G |
| Garancia | 3 |
| Hatalom | 6 W |
| Feszültség | 100-260 V AC |
| Fény színhőmérséklete | 3000 K |
| Világos szín | Fehér |
| Tömörségi osztály | IP54 |
| Anyag (ház) | Alumínium |
| Anyag (lámpaernyő) | üveg |
Kérdések a termékről
Kültéri LED fali lámpa 2x3W 3000K IP54 fehér HENGER LITE
Ehhez a termékhez nincs válasz – tegyen fel kérdést elsőként.
Legyen B2B partner
Csatlakozzon hozzánkHa üzleti fejlődési lehetőségeket keres, van egy konkrét ajánlatunk az Ön számára: meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon hozzánk, mint partner, aki együttműködik értékesítési hálózatainkkal.
Miért LED line?
Mert mi egy ambiciózus, dinamikus vállalat vagyunk, amely mind a lengyel piacon, mind pedig nemzetközi szinten egyre nagyobb elismertségre tesz szert. Szakértők csapata vagyunk, akik partnerségen alapuló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat alakítanak ki. A win-win elv alapján működünk, hatékonyságon alapuló megközelítésünk pedig magasabb szintű nyereséget biztosít.





