Stropní svítidlo LEDIS 3CCT(3K/4K/6K) 12/16W 1600lm kulaté IP65 bílá PRIME čidlo pohybu MV
Kód produktu: 218734
-
Energetická třída
Plafon LEDIS o regulovatelné síle 12/16W značky LED line PRIME je vynikající řešení pro osvětlení venkovních a vnitřních prostor. Výběr teploty barvy světla v rozmezích 3000 K, 4000 K a 6000 K umožňuje přizpůsobení charakteru okolí. Pomocí jednoho produktu můžeme vytvořit až 6 různých konfigurací (2 varianty výkonu a 3 barvy).
Konstrukce umožňuje také vybavit svítidlo vnitřním mikrovlnným pohybovým senzorem a nouzovým modulem, samostatně i v sadě, což dále zvyšuje funkčnost a umožňuje použití na objektu jako jedno soudržné řešení, bez nutnosti použití dalších prvků.
Svítidlo se vyznačuje světelnou účinností 100 lm/W, což zajišťuje odpovídající tok světla.
Svítidlo má třídu krytí IP65 a odolnost IK08, což zaručuje její trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Dále nezpůsobuje efekt blikání ani stroboskopický efekt, což pozitivně ovlivňuje komfort používání. Díky vysoké kvalitě a zárukou výrobce na období 5 let si můžete užívat jasného osvětlení po mnoho let.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | D |
| Záruka | 5 |
| Moc | 12 W, 16 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP65 |
| Světelný výkon | 100 |
| Materiál (pouzdro) | Polykarbonát |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
Dotazy k produktu
Stropní svítidlo LEDIS 3CCT(3K/4K/6K) 12/16W 1600lm kulaté IP65 bílá PRIME čidlo pohybu MV
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





