BULKHEAD 4000K 12W 840lm oválný IP54 SMD5730 Bílá LITE
Kód produktu: 245497
-
Energetická třída
Energoúsporný strop s vestavěnými diodami Led. Matný mléčný stínidlo dokonale rozptyluje světlo s barvou blízkou dennímu světlu. Napájecí zdroj se systémem flicker free, tedy bez efektu blikání, což zajišťuje komfort pro zrak uživatele. Úhel svícení 120 stupňů umožňuje osvětlení velké místnosti při malé množství stropních svítidel. Vynikající pro zatemněné prostory jako jsou sklepy, garáže, dílny, vyhrazené prostory, tmavé chodby bez přístupu denního světla, koupelny. Stínidlo z polykarbonátu a kryt z plastu chrání před elektrickým šokem.
Montáž na povrch. V balení jsou montážní hmoždinky.
Na produkt se vztahuje 3letá záruka.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | E |
| Záruka | 3 |
| Moc | 12 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP54 |
| Světelný výkon | 70 |
| Materiál (pouzdro) | Polykarbonát |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
Dotazy k produktu
BULKHEAD 4000K 12W 840lm oválný IP54 SMD5730 Bílá LITE
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





