Reflektor PHOTON 4000K 100W 10000lm 120° IP65 LITE
Kód produktu: 203563
-
Energetická třída
FOTON 100W 4000K 10,000lm LED line LITE je profesionální průmyslové osvětlení, ideální pro budovy a haly. Díky vodotěsné konstrukci, to bude perfektní v různých povětrnostních podmínkách. Nabízí lehký výkon 10000 lm s kapacitou 100 lm / W, což umožňuje efektivní osvětlení velkých ploch. LED indikátor LITE má nastavitelný úhel osvětlení a vysokou třídu úniku IP65, která zaručuje životnost a spolehlivost. Výrobek je také charakterizován vysokým faktorem chování světelného toku a vynikajícím koeficientem barevné reprodukce Ra při 80.0.
To poskytuje přirozené osvětlení bez blikajícího efektu. PHOTON je navíc díky typické omítce snadno připevněn. Pevné pouzdro z litého hliníku a tvrzeného skla poskytuje jistotu trvanlivosti a odolnosti vůči vnějším podmínkám. Celý je doplněn elegantním designem v černé barvě, odpovídající veškerému interiéru nebo fasádě budovy. Stojí za to investovat do tohoto produktu jako komplexní řešení osvětlení pro vaši firmu nebo průmyslové zařízení.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | E |
| Záruka | 3 |
| Moc | 100 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP65 |
| Světelný výkon | 100 |
| Materiál (pouzdro) | Litý hliník |
| Materiál (stínidlo) | Tvrzené sklo |
Dotazy k produktu
Reflektor PHOTON 4000K 100W 10000lm 120° IP65 LITE
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





