Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 3 |
| Moc | 30 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP44 |
| Světelný výkon | 100 |
| Materiál (pouzdro) | Litý hliník |
| Materiál (stínidlo) | Tvrzené sklo |
Dotazy k produktu
Reflektor LUMINO 4000K 30W 3000lm 120° IP44 LITE senzor pohybu
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





