Panel Backlit DIORA 4000K 15-36W 2250-5040lm IP20 UGR<16 60x60cm s rámem na povrch RAL PRIME
Kód produktu: 477385
-
Energetická třída
Indikátor nízké jasu zlepšuje bezpečnost a pohodlí. Optický systém výrobku je zodpovědný za úzký úhel osvětlení.
Použitý systém FLICKER FREETM nezaručuje škodlivý světelný blikající efekt a bezpečnost pro zraky uživatelů.
Na výrobek je poskytnuta pětiletá záruka. Produkt prošel výzkumem ve středisku pro výzkum a měření světla LED Line, na jehož základě byly připraveny platné fotometrické soubory.
Soubory ke stažení
*Záruka může být prodloužena na 7 let po registrování produktu na stránkách výrobce.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | D |
| Záruka | 5/7* |
| Moc | 15-36 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 150-140 |
| Materiál (pouzdro) | Kov |
Dotazy k produktu
Panel Backlit DIORA 4000K 15-36W 2250-5040lm IP20 UGR<16 60x60cm s rámem na povrch RAL PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





