Panel Backlit 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm čtvercový PRIME DALI
Kód produktu: 249181-DALI
-
Energetická třída
Panel LED line PRIME o výkonu 40W 4000K zajišťuje vysoký světelný tok dosahující 3200 lumenů, což se promítá do efektivního osvětlení prostoru. Vyroben z hliníku a polykarbonátu, vyznačuje se odolností a moderním designem ve čtvercovém formátu.
Díky úhlu svícení 120° a vysokému indexu podání barev Ra na úrovni 80, nabízí nesmírně přirozené a příjemné světlo.
Verze DALI.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 5 |
| Moc | 40 W |
| Napětí | 175-250 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 80 |
| Materiál (pouzdro) | Hliník |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
| DALI | ANO |
Dotazy k produktu
Panel Backlit 4000K 40W 3200lm IP20 60x60cm čtvercový PRIME DALI
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





