Panel Backlit 4000K 40W 4800lm IP20 30x120cm bílý PRIME DALI
Kód produktu: 201330-DALI
-
Energetická třída
LED line PRIME Panel BACKLIT 40W je pokročilé 40W osvětlení řešení vyzařující bílé světlo s teplotou 4000K a světelným proudem 4800 lm. Má úhel světla 120 °, což zajišťuje optimální rozptyl světla. Je vyroben z hliníku a polystyrenu, je charakterizován vysokou kvalitou a trvanlivostí až 75 000 hodin provozu. Nabízí Barevný reprodukční faktor Ra 80 a třídu energetické účinnosti D.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | D |
| Záruka | 5 |
| Moc | 40 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 120 |
| Materiál (pouzdro) | Hliník |
| Materiál (stínidlo) | Polystyren |
| DALI | ANO |
Dotazy k produktu
Panel Backlit 4000K 40W 4800lm IP20 30x120cm bílý PRIME DALI
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





