Panel Backlit 4000K 34W 4760lm IP20 62x62cm bílý UGR<19 PRIME nouzový modul LAW 3h AT
Kód produktu: 204522-LAW3HAT
-
Energetická třída
LED line PRIME 34W BACKLIT Panel poskytuje optimální osvětlení při barevné teplotě 4000K. Panel generuje působivý světelný proud 4,760 lumenů, takže je ideální pro různé aplikace.
Velmi důležitým aspektem tohoto panelu je nízká UGR sazba
Další výhodou kování jsou jejich dobré technické parametry. Panel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a LED diod a napájení renomované značky Liquid.
Kromě nouzového modulu s automatickým testem a 3hodinovou baterií.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | C |
| Záruka | 5 |
| Moc | 34 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 140 |
| Materiál (pouzdro) | Hliník |
| Materiál (stínidlo) | Polystyren |
| Nouzový modul | ANO |
Dotazy k produktu
Panel Backlit 4000K 34W 4760lm IP20 62x62cm bílý UGR<19 PRIME nouzový modul LAW 3h AT
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





