Panel Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 60x60cm bílý Povrchový/Zapuštěný LITE
Kód produktu: 203921
-
Energetická třída
Panely BACKLIT 2in1 série LED line LITE jsou profesionální osvětlení, které se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a osvětlením, které překračuje tržní standardy. Konstrukce krytu umožňuje přímou montáž na povrch bez potřeby použití dodatečných montážních rámů. Velikost také umožňuje podhledovou montáž v systému zavěšených stropů Armstrong. Zachování optimálního poměru kvalita/cena zajišťuje, že se jedná o řešení s univerzálním a širokým využitím v kancelářích, komerčních prostorách, školách, úřadech a veřejných institucích.
Vysoká kvalita LED diod a napájecích zdrojů, které byly mnohokrát a intenzivně testovány, zajišťuje stabilní provoz po celou dobu fungování.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | E |
| Záruka | 3 |
| Moc | 40 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 100 |
| Materiál (pouzdro) | Kov |
| Materiál (stínidlo) | Polystyren |
Dotazy k produktu
Panel Backlit 2in1 4000K 40W 4000lm IP20 60x60cm bílý Povrchový/Zapuštěný LITE
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





