Svítidlo hermetické RANGER 4000K 60-80W 14400lm IP66 150cm šedá PRIME
Kód produktu: 210264
-
Energetická třída
RANGER je moderní, hermetické LED pouzdro určené pro náročné průmyslové a komerční prostředí. Vyznačuje se vysokou světelnou účinností 150- 180 lm / W, 100 000 hodin a širokým rozsahem výkonu 10- 80 W. K dispozici v délkách 120 a 150 cm a nabízí barvu světla 4000K nebo regulace 3000K- 5000K.
svítidla poskytují světelný tok 7200- 14400 lm, 120 ° distribuční úhel a rychlost úniku IP66, která zaručuje odolnost vůči prachu a vodě. Mohou pracovat při teplotách od -25 ° C do + 45 ° C.
Modely 10- 40 W 120 cm dlouhé a 60- 80 W dlouhé jsou pokryty pětiletou zárukou, která potvrzuje jejich spolehlivost. RANGER série je univerzální a trvalé řešení ideální pro sklady, výrobní haly a venkovní prostory.
Soubory ke stažení
*Záruka může být prodloužena na 7 let po registrování produktu na stránkách výrobce.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | C |
| Záruka | 5/7* |
| Moc | 60-80 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP66 |
| Světelný výkon | 180 |
| Materiál (pouzdro) | Polykarbonát |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
Dotazy k produktu
Svítidlo hermetické RANGER 4000K 60-80W 14400lm IP66 150cm šedá PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





