Svítidlo hermetické LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm šedá PRIME
Kód produktu: 201279
-
Energetická třída
Produkty ze série LINKER jsou hermetické LED svítidla, vyvinuté speciálně pro potřeby průmyslového osvětlení, zdravotnických zařízení, podniků potravinářského průmyslu nebo skladů. Dostupné v pěti variantách výkonu – 21W, 30W, 40W, 55W a 80W – umožňují přizpůsobení optimálního osvětlení v závislosti na potřebách. V systému sériových spojení je maximální počet propojených svítidel: pro modely 21-40W - 22 ks, pro 55W - 16 ks a pro 80W - 10 ks.
Díky účinnosti světla na úrovni 150 lm/W bylo zajištěno optimální využití osvětlení při současném spotřebovávání výrazně méně elektrické energie, což se promítá do nižších účtů za elektřinu a zvýšení energetické efektivity budovy. Další výhodou je prodloužení doby mezi výměnami svítidel a tím snížení nákladů spojených s údržbou osvětlení.
Soubory ke stažení
Letáky
*Záruka může být prodloužena na 7 let po registrování produktu na stránkách výrobce.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | C |
| Záruka | 5/7* |
| Moc | 40 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 5000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP65 |
| Světelný výkon | 150 |
| Materiál (pouzdro) | Polykarbonát |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
Dotazy k produktu
Svítidlo hermetické LINKER 5000K 40W 6000lm IP65 120cm šedá PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





