Downlight LEDOM bezrámečkový LED panel 4000K 18W 1800lm kulatý IP20 Bílý
Kód produktu: 470645
-
Energetická třída
Panel bez rámu LEDOM je moderní osvětlovací zařízení, které lze namontovat jak jako strop, tak i jako zeď, určené pro montáž na flush-. Mléko dokonale rozptýlí světlo a jeho struktura způsobí, že se světlo kolem něj rozloží pod úhlem 180 o , čímž na povrchu, na který je připevněno, zazáří.
Nastavení sedí dokonale uvnitř hotelů, schodišť nebo chodeb. Je to také vynikající řešení pro nízkozdvižné místnosti a jeho minimalistický vzhled se vejde do jakéhokoliv interiéru stylu.
Bezrámové panely LEDOM jsou kulaté a jsou ve dvou velikostech a silách:
- LED panel 8W o průměru 90 mm a barevné teplotě 2700 K
- panel LEDOM 8W o průměru 90 mm a barevné teplotě 4000 K
- Panel LEDOM 18W o průměru 120mm a barevné teplotě 2700K
- panel LEDOM 18W o průměru 120mm a barevné teplotě 4000K
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 2 |
| Moc | 18 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 100 |
| Materiál (pouzdro) | Hliník |
| Materiál (stínidlo) | Polykarbonát |
Dotazy k produktu
Downlight LEDOM bezrámečkový LED panel 4000K 18W 1800lm kulatý IP20 Bílý
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





