LED žárovka GU10 6500K 5W 700lm 230V 120° Keramika PRIME
Kód produktu: 201477
-
Energetická třída
LED žárovka GU10 5W 6500K z LED linky PRIME je moderní a energeticky efektivní zdroj světla, který je ideální pro vnitřní osvětlení. Díky použití pokročilých diod SMD2835 nabízí žárovka působivý světelný proud 700 lumenů při nízké spotřebě pouze 5 W.
Teplota světla 6500 K poskytuje chladnou, bílou záři, ideální pro kanceláře, kuchyně nebo jiné prostory vyžadující přesné osvětlení. Vysoký světelný výkon až 140 lm / W ukazuje nejlepší kvalitu tohoto výrobku. Výrobek má trvanlivost až 30 000 hodin a možnost provádět až 50 000 cyklů zapnutí a vypnutí bez ztráty jeho vlastností. Baňka GU10 se také vyznačuje vysokým poměrem světelného toku (96%) a stabilní reprodukací barev Ra při ≥ 80, což zaručuje přirozené uvolňování okolních barev.
Úhel osvětlení 120 ° zajišťuje rovnoměrné rozložení světla v místnosti a keramický kryt nejen zvyšuje trvanlivost výrobku, ale také zlepšuje jeho teplotní odolnost. LED žárovka PRIME má třídu energetické účinnosti D podle norem EU 2019 / 2015 a nedostatek blikajícího efektu, který pozitivně ovlivňuje pohodlí používání a zdraví očí. Výrobek je určen pro vnitřní použití a vybaven standardní rukojetí GU10, což umožňuje snadnou instalaci ve většině osvětlovacích zařízení. Výrobce poskytuje pětiletou záruku pro tento model, která dále potvrzuje spolehlivost a vysokou kvalitu této LED žárovky.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | D |
| Záruka | 5 |
| Moc | 5 W |
| Napětí | 170-250 V AC |
| Teplota barvy světla | 6500 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 140 |
| Materiál (pouzdro) | Keramika |
| Kompatibilní s: | LUMICANTO |
Dotazy k produktu
LED žárovka GU10 6500K 5W 700lm 230V 120° Keramika PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





