LED žárovka E14 4000K 6W 720lm 230V 360° FILAMENT C35 Sklo LITE
Kód produktu: 202214
-
Energetická třída
Vyzařuje bílé světlo s barevnou teplotou 4000 K, které poskytuje příjemné a neutrální osvětlení ideální pro práci i každodenní aktivity. Světelný proud 720 lumenů a široký úhel osvětlení až 360 ° zajišťují rovnoměrné rozložení světla po celé místnosti. Díky pokročilému světelnému výkonu 120 lm / W a třídě energetické účinnosti E podle normy EU 2019 / 2015 umožňuje žárovka významné snížení spotřeby elektrické energie ve srovnání s tradičními zdroji světla. Výrobek má také mimořádnou trvanlivost - pracovní doba je až 25 000 hodin s faktorem retence světelného toku až 96%.
Kromě toho nedostatek blikající efekt a nízký index stroboskopu (SVM: 0.4), aby použití bezpečné pro oči a pohodlné i s delšími časy osvětlení. Žárovka má rukojeť E14 a kompaktní tvar "light" (C35), takže se hodí do mnoha oblíbených osvětlovacích zařízení používaných v domácnostech nebo kancelářích. Jeho vysoká kvalita byla potvrzena tříletou zárukou výrobce. Malé rozměry (průměr světlometu: 35 mm; výška: 98 mm.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | E |
| Záruka | 3 |
| Moc | 6 W |
| Napětí | 220-240 V AC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 120 |
| Materiál (pouzdro) | Sklo |
Dotazy k produktu
LED žárovka E14 4000K 6W 720lm 230V 360° FILAMENT C35 Sklo LITE
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





