LED žárovka E14 2700K 9W 1260lm 230V 220° C37 Keramika PRIME
Kód produktu: 248610-II
-
Energetická třída
LED žárovka E14 9W 2700K 1260lm podle značky * * LED line PRIME * * je pokročilý světelný zdroj, který kombinuje moderní technologii s vysokou funkčností. Díky barevné teplotě * * 2700K * * nabízí příjemné, teplé světlo, ideální pro vytvoření útulné atmosféry v domácnostech, kancelářích nebo jiných interiérech. Světelný tok * * 1260 lm * * a světelný výkon * * 140 lm / W * * poskytují optimální jas s nízkou spotřebou elektřiny.
> Výkon v rozsahu napětí od * * 170V do 250V AC * * a frekvence * * 50 / 60 Hz * * umožňuje kompatibilitu žárovky s většinou elektrických instalací. K dalším výhodám patří vysoký faktor reprodukce barev (Ra ≥ 80), který klade důraz na přirozené barvy životního prostředí, a pětiletý výrobce zaručuje vysokou kvalitu výrobku. LED žárovka E14 je také šetrná k životnímu prostředí - její třída energetické účinnosti D podle norem EU znamená nižší spotřebu energie ve srovnání s tradičními zdroji světla. Vzor C.
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | D |
| Záruka | 5 |
| Moc | 9 W |
| Napětí | 170-250 V AC |
| Teplota barvy světla | 2700 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Světelný výkon | 140 |
| Materiál (pouzdro) | Keramika |
Dotazy k produktu
LED žárovka E14 2700K 9W 1260lm 230V 220° C37 Keramika PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





