LED pásek 600/5m SMD 12V 3000K 9,6W IP20 8mm 5m 960lm/m PRIME
Kód produktu: 210967
-
Energetická třída
LED pásek 600/5m SMD 12V 3000K 9,6W IP20 o šířce 8 mm a délce 5 metrů je osvětlení značky LED line PRIME. Produkt je klasifikován v energetické třídě F. Páska vyzařuje bílé světlo s barevnou teplotou 2700 K a indexem podání barev Ra na úrovni ≥80, což zajišťuje dobré podání barev.
Páska LED line je moderní a univerzální liniový zdroj světla, používaný při osvětlení interiérů, nábytku, kazet, světelných nápisů, veřejných prostor.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 5 |
| Moc | 9.6 W / m |
| Napětí | 12 V DC |
| Teplota barvy světla | 2700 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Řezná sekce | 2,5 cm |
| Světelný výkon | 100 |
Dotazy k produktu
LED pásek 600/5m SMD 12V 3000K 9,6W IP20 8mm 5m 960lm/m PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





