LED páska 320 COB 24V 4000K 5W IP66 9mm 5m 500lm / m PRIME
Kód produktu: 211070
-
Energetická třída
LED 320 COB 24V 4000K PRIME je moderní osvětlovací řešení nabízející výkon 5 W / m. Díky použití technologie COB je vysoká účinnost světla 100 lm / W a mimořádný koeficient vykreslení barev Ra 90, který zaručuje přirozenou reprodukci barev. Je charakterizována vysokým stupněm ochrany IP66, takže je odolná proti vlhkosti a prachu. Délka pásky je 5 metrů, s možností řezání každých 5 cm.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 5 |
| Moc | 5 W / m |
| Napětí | 24 V DC |
| Teplota barvy světla | 4000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP66 |
| Řezná sekce | 5 cm |
| Světelný výkon | 100 |
Dotazy k produktu
LED páska 320 COB 24V 4000K 5W IP66 9mm 5m 500lm / m PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





