LED pásek 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 5m 1400lm/m PRIME
Kód produktu: 211025
-
Energetická třída
LED 528 COB dlouhý 5 metrů a 14 wattů poskytuje vynikající světelnou účinnost při 100 lm / W. Vyzařuje teplé světlo s barevnou teplotou 3000 K, která v pokojích vytváří útulnou atmosféru. Napájeno napětím 24 V DC má vysokou životnost až 50 000 hodin. S CRI 90, mapuje barvy přirozeně.
Soubory ke stažení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída 2019/2015 | F |
| Záruka | 5 |
| Moc | 14 W / m |
| Napětí | 24 V DC |
| Teplota barvy světla | 3000 K |
| Světlá barva | Bílý |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Řezná sekce | 4,6 cm |
| Světelný výkon | 100 |
Dotazy k produktu
LED pásek 528 COB 24V 3000K 14W IP20 10mm 5m 1400lm/m PRIME
Pro tento produkt nejsou odpovědi – položte dotaz jako první.
Staňte se partnerem B2B
Připojte se k námPokud hledáte příležitosti k rozvoji svého podnikání, máme pro vás konkrétní nabídku: zveme vás, abyste se k nám připojili jako partner spolupracující s našimi distribučními sítěmi.
Proč LED linka?
Protože jsme ambiciózní, dynamická společnost, která získává uznání jak na polském, tak na mezinárodním trhu. Jsme tým odborníků, kteří vytvářejí obchodní vztahy založené na partnerství a důvěře. Fungujeme na principu win-win a náš přístup založený na efektivitě zajišťuje vyšší úroveň zisku.





