Nowoczesne urządzenie AED dostępne w siedzibie LED line

Mamy świetne wieści do podzielenia się z naszymi klientami i społecznością lokalną! W ostatnich dniach LED line zainstalowało nowoczesne urządzenie AED (Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny) na fasadzie naszego głównego budynku. Ta inwestycja nie tylko zwiększa bezpieczeństwo naszych pracowników, ale również stawia naszą siedzibę jako punkt, gdzie społeczność może liczyć na szybką pomoc w nagłych przypadkach.

Czytaj więcej

Spotkaj się z nami na stoisku LED line na 7. edycji Targów Warsaw Home & Contract! 7-10 listopada 2023.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na 7. edycję Targów Warsaw Home & Contract, która odbędzie się w dniach 7-10 listopada w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - Seria Plafonów ACTON LED line PRIME

Plafony ACTON – funkcjonalne i efektywne oświetlenie wszędzie tam, gdzie chcesz!

Czytaj więcej

Jeszcze lepsza wydajność źródeł i moc dodatkowych korzyści!

W odpowiedzi potrzeby i oczekiwania rynku, wprowadzamy do naszej oferty ulepszone modele znanych Wam źródeł z serii CERAMIC. Poznajcie ich wyjątkową wydajność i liczne dodatkowe zalety.

Czytaj więcej

Poczuj powiew jakości

Przedstawiamy markę AURA line, stworzoną z myślą o niezawodnych produktach, bliskich człowiekowi. Wysoka jakość, inteligentne funkcje, niezawodne użytkowanie i prosty montaż – te cechy urządzeń marki AURA line sprawiają, że stanowią one idealne rozwiązanie dla tych, którzy za pomocą odpowiedniej temperatury pragną stworzyć w swoich wnętrzach oazą komfortu i relaksu.

Czytaj więcej

Oświetlenie LED

Każdy obiekt sportowy musi być odpowiednio oświetlony, żeby sportowcy mogli bezpiecznie i skutecznie trenować, a kibice wyraźnie dostrzec każdy ekscytujący moment gry.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - LED line LITE downlight MOLLY

Poszukujesz ładnego i minimalistycznego oświetlenia w przystępnej cenie?

Czytaj więcej

Naświetlacze FLUX

To idealny wybór dla każdego obszaru przemysłowego lub komercyjnego, który wymaga intensywnego i skutecznego oświetlenia.

Czytaj więcej

Nowa oprawa drogowa STREETLITE

Oświetlenie dróg, placów, parkingów, tarasów, przestrzeni przed posesjami czy obiektów gospodarczych odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpiecznego i komfortowego otoczenia. Dzięki oprawom STREETLITE można to wszystko zapewnić w doskonałej cenie!

Czytaj więcej

W dobrym świetle:

Projekt ROTA ET SPECULUM to instalacja zainspirowana transformacją części produktów z marki Koło do portfolio Geberit. Twórcy rzeźby – Szymon Hanczar i Przemek Słowik połączyli znane produkty łazienkowe z ogromną taflą lustra i muzyką, całość rozświetlając wyjątkową oprawą liniową RGB, stworzoną specjalnie na tę okazję przez LED line.

Czytaj więcej