AMPER 2023 - odliczanie trwa.

Drodzy klienci, odliczanie trwa, ponieważ branża oświetleniowa przygotowuje się do jednej z większych imprez targowych w Europie - Amper 2023, które odbędą się w dniach 21-23 marca w Brnie w Czechach.

Czytaj więcej

Nowość w naszej ofercie – panel 2in1 z serii LED line PRIME

Istotne jest dla nas rozwijanie oferty, a tym samym dostarczanie rozwiązań, które będą praktyczne i funkcjonalne. W związku z tym, w naszej ofercie pojawiła się nowość - panel 2in1 z serii LED line PRIME. To podwójna oszczędność. Nasz panel powstał z myślą o osobach, które cenią sobie hybrydowy sposób montażu, a także estetykę. Gwarantuje szybki montaż bez użycia dodatkowych ramek.

Czytaj więcej

Spotkaj się z Nami na stoisku LED line podczas 6 edycji Targów Warsaw Home & Contract

Drodzy klienci, W dniach 19-22 października odbędzie się 6 edycja Targów Warsaw Home & Contract w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie podczas której będą Państwo świadkiem transformacji marki LED line®.

Czytaj więcej

Bądź świadkiem naszej transformacji

Szanowni Państwo, Wielkimi krokami zbliżamy się do targów oświetleniowych LIGHT+BUILDING 2022, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 02-06 października 2022 roku.

Czytaj więcej

NOWOŚCI LED line® – zasilacze MULTIPOWER oraz czujniki i akcesoria do zasilaczy

Zasilacze LED line® Multipower to produkty wysokiej jakości, pozwalające na sterowanie kilkoma taśmami LED lub źródłami światła za pomocą jednego urządzenia.

Czytaj więcej

Nowości w ofercie TAŚM LED line® - taśmy COB

Taśmy COB zapewniają jednolitą linię światła i doskonałe odwzorowanie barw!

Czytaj więcej

Targi Światło – 2022

Pod koniec stycznia w Warszawie odbyła się kolejna – 29 edycja międzynarodowych targów ŚWIATŁO. Nie mogło nas tam zabraknąć! Po dłuższej przerwie mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami i z radością z niej skorzystaliśmy.

Czytaj więcej

Spotkajmy się na Targach Światło 2022 w Warszawie!

Już 26 stycznia 2022 roku rozpoczynają się największe w Polsce Targi Oświetleniowe - TARGI ŚWIATŁO. Jako jeden z partnerów targów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie, które odbędzie się na hali EXPO XXI w Warszawie.

Czytaj więcej

Webinar BIM dla oświetlenia

We wtorek 14 grudnia odbyło się Webinarium na temat: Jak wykorzystać BIM w oświetleniu? BIM dla producentów i architektów.

Czytaj więcej

KNOCKOUT BOXING NIGHT 19

27. listopada w Ostrołęce na hali im. A. Gołasia odbyła się ogólnopolska gala boksu KNOCKOUT BOXING NIGHT 19, której jednym z głównych sponsorów był LED line®.

Czytaj więcej