Spotkaj się z Nami na stoisku LED line podczas 6 edycji Targów Warsaw Home & Contract

Drodzy klienci, W dniach 19-22 października odbędzie się 6 edycja Targów Warsaw Home & Contract w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie podczas której będą Państwo świadkiem transformacji marki LED line®.

Czytaj więcej

Bądź świadkiem naszej transformacji

Szanowni Państwo, Wielkimi krokami zbliżamy się do targów oświetleniowych LIGHT+BUILDING 2022, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 02-06 października 2022 roku.

Czytaj więcej

NOWOŚCI LED line® – zasilacze MULTIPOWER oraz czujniki i akcesoria do zasilaczy

Zasilacze LED line® Multipower to produkty wysokiej jakości, pozwalające na sterowanie kilkoma taśmami LED lub źródłami światła za pomocą jednego urządzenia.

Czytaj więcej

Nowości w ofercie TAŚM LED line® - taśmy COB

Taśmy COB zapewniają jednolitą linię światła i doskonałe odwzorowanie barw!

Czytaj więcej

Targi Światło – 2022

Pod koniec stycznia w Warszawie odbyła się kolejna – 29 edycja międzynarodowych targów ŚWIATŁO. Nie mogło nas tam zabraknąć! Po dłuższej przerwie mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami i z radością z niej skorzystaliśmy.

Czytaj więcej

Spotkajmy się na Targach Światło 2022 w Warszawie!

Już 26 stycznia 2022 roku rozpoczynają się największe w Polsce Targi Oświetleniowe - TARGI ŚWIATŁO. Jako jeden z partnerów targów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie, które odbędzie się na hali EXPO XXI w Warszawie.

Czytaj więcej

Webinar BIM dla oświetlenia

We wtorek 14 grudnia odbyło się Webinarium na temat: Jak wykorzystać BIM w oświetleniu? BIM dla producentów i architektów.

Czytaj więcej

KNOCKOUT BOXING NIGHT 19

27. listopada w Ostrołęce na hali im. A. Gołasia odbyła się ogólnopolska gala boksu KNOCKOUT BOXING NIGHT 19, której jednym z głównych sponsorów był LED line®.

Czytaj więcej

PODSUMOWANIE KONKURSU #LEDbebetter

Pora rozliczyć się z obietnic – zobaczcie jak odbyła się akcja sadzenia drzew na trasie Rzekuń - Drwęcz. Posadziliśmy aż 50 sadzonek dębów, a to wszystko dzięki Wam!

Czytaj więcej

LED line® MAG JOY

Na produkt udzielana jest trzyletnia gwarancja producenta. W pilocie zastosowano nowoczesny układ zasilający, który umożliwia płynną regulację natężenia światła przy zastosowaniu odpowiedniego ściemniacza, a także płynną zmianę temperatury barwowej. Produkt pracuje w temperaturze od -20°C do +60°C.

Czytaj więcej