Uniwersalne panele EASY FIX PRO – odkryj ich możliwości!

EASY FIX PRO- uniwersalne panele LED - baner

Panele EASY FIX PRO – to oprawy o uniwersalnym designie i wielu możliwościach zarówno w kwestii montażu jak
i parametrów świetlnych. Idealnie nadają się do wykorzystania zarówno w pomieszczeniach biurowych, domach prywatnych, budynkach użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach, jak i na większych, zadaszonych powierzchniach.

Trwałość i komfort użytkowania na lata

Wytrzymała obudowa i wysokiej jakości diody LED zapewniają długotrwałą biel oprawy. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko efektywnym
oświetleniem, ale również oszczędnością energii i minimalnymi kosztami związanymi z konserwacją czy wymianą elementów panelu.

Uniwersalne panele EASY FIX PRO zastosowane w mieszkaniu

Co wyróżnia uniwersalne panele EASY FIX PRO?

Dostosowanie montażu do indywidualnych potrzeb

Panel można dopasować do różnych rodzajów montażu – natynkowego lub podtynkowego – co zapewnia elastyczność w instalacji, w zależności od konkretnych potrzeb i warunków instalacyjnych.

Regulowana szyna montażowa daje możliwość dostosowania panelu do istniejących otworów

 • Panel 6W zamontujesz w otworach o średnicy 55 – 90 mm,
 • panel 12 W odpowiada otworom 60 – 135 mm,
 • panel 18W pasuje do otworów 60 – 185 mm
 • panel 24W – 60 – 260mm.

Co czyni go prawdziwie wszechstronnym rozwiązaniem i pozwala cieszyć się idealnie dopasowanym oświetleniem bez konieczności przeprowadzania prac
adaptacyjnych. Co istotne, proces montażu jest przy tym bardzo prosty – nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu oszczędza czas
i eliminuje ryzyko wystąpienia trudności.

Uniwersalne panele EASY FIX PRO i ich zmienna barwa światłą
Regulacja barwy światła CCT

Możliwość wyboru temperatury barwowej i brak migotania sprzyjają dobremu samopoczuciu i koncentracji. Dodatkowo intuicyjna obsługa pozwalają na szybkie dostosowanie ustawień do własnych preferencji, co sprzyja efektywności pracy i komfortowi codziennego użytkowania. Korzystaj ze światła najwyższej jakości, dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw RA>85.

Uniwersalne panele EASY FIX PRO, oprawy na suficie
Łatwe dopasowanie
do istniejących
otworów
Instrukcja dopasowania i montażu uniwersalnych paneli EASY FIX PRO

Design podkreślający estetykę pomieszczeń

Uniwersalne panele EASY FIX PRO nie tylko doskonale oświetlają pomieszczenia, ale również elegancko się prezentują, dodając wnętrzom nowoczesnego i stylowego charakteru. Dzięki ich subtelnej obudowie o minimalistycznym designie oraz wyborowi kształtu – okrągły lub kwadratowy – można łatwo dopasować je do każdego wystroju, podkreślając jednocześnie estetykę pomieszczenia.

Wiele wariantów panelu

uniwersalne panele LED EASY FIX PRO, kształt okrągły i kwadratowy
Parametry techniczne:
 • dostępne moce: 6W 12W 18W 24W
 • skuteczność świetlna: 90-100 lm/W
 • stopień szczelności: IP20
 • zmienna temperatura barwowa CCT: 3000K – ciepła, 4000K – neutralna
  oraz 5000K – chłodna
 • współczynnik oddawania barw Ra>85

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły