29 edycja międzynarodowych targów ŚWIATŁO

Pod koniec stycznia w Warszawie odbyła się kolejna – 29 edycja międzynarodowych targów ŚWIATŁO. Nie mogło nas tam zabraknąć! Po dłuższej przerwie mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami i z radością z niej skorzystaliśmy.

Nasze stoisko targowe przygotowaliśmy z myślą o odwiedzających nas gościach: zaprezentowaliśmy możliwie dużo produktów, by na konkretnych przykładach omawiać ich działanie i zastosowanie. Dużą uwagę odwiedzających nas osób przyciągały nowe taśmy COB oraz oprawy przemysłowe. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także kontrolery VARIANTE, którym poświęcona była wydzielona część naszego stoiska. Na przygotowanych prezenterach zademonstrowaliśmy jak instalować i montować kontrolery.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by odwiedzające nas osoby czuły się komfortowo na naszym stoisku: oferowaliśmy im poczęstunek i miejsce zaadaptowane do prowadzenia rozmów. Szczególnie cieszył nas fakt, że nasi goście odwiedzali nas licznie i z ochotą. Większość naszego czasu mogliśmy poświęcić na prowadzenie z nimi rozmów i przedstawianie funkcjonalności naszych produktów. Reprezentacja naszej firmy przygotowana była na obsługę gości zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Poza partnerami biznesowymi z Polski mieliśmy okazję rozmawiać z gośćmi m.in. z Danii, Holandii, Belgii, Niemiec, Francji, Włoch. Gościliśmy też przedsiębiorców z Kazachstanu, którzy poza obecnością na naszym stoisku odwiedzili także naszą siedzibę w Ostrołęce. Wydarzenie to obszerniej zostało przez nas opisane w odrębnym wpisie.

W ramach elementów szkoleniowych spotkania targowego nasi firmowi eksperci zaprezentowali innowacyjny system Daylight harvesting – technologię wykorzystującą światło dzienne do równoważenia oświetlenia elektrycznego. Prezentacja była otwarta dla uczestników targów. Mieliśmy okazję także zaprezentować treści ponownie, na spotkaniu przeznaczonym dla gości z Kazachstanu.

Nasz produkt – seria VARIANTE - otrzymał targowe wyróżnienie od organizatorów w kategorii kontrolerów i sterowników. Ogromnie satysfakcjonujący jest dla nas fakt docenienia naszych starań, by zapewnić użytkownikom naszych produktów najwyższą jakość i komfort użytkowania naszych produktów.

Podczas targów mieliśmy okazję odświeżyć relacje z naszymi klientami, porozmawiać z osobami, z którymi zazwyczaj kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, ale także nawiązać nowe znajomości biznesowe. Wierzymy, że spotkanie przyniesie efekty w postaci wzmocnienia relacji z naszymi partnerami i utworzenia nowych obiecujących kontaktów. Z niecierpliwością oczekujemy okazji na kolejne spotkania!