Już 26 stycznia 2022 roku rozpoczynają się największe w Polsce Targi Oświetleniowe - TARGI ŚWIATŁO.

Już 26 stycznia 2022 roku rozpoczynają się największe w Polsce Targi Oświetleniowe - TARGI ŚWIATŁO. Jako jeden z partnerów targów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie, które odbędzie się na hali EXPO XXI w Warszawie.

Na targach zaprezentujemy nowości, które mamy nadzieję, są nie tylko odpowiedzią na Państwa oczekiwania, ale również są spełnieniem wymagań współczesnego rynku.

Przedstawimy Państwu swoje innowacyjne produkty, wykorzystujące system DAYLIGHT HARVESTING, pozwalające generować duże oszczędności energetyczne. Zaprezentujemy oświetlenie z opcją inteligentnego sterowania, serię produktów CONTROLLER VARIANTE oraz nasze nowe oprawy.

Targi Światło to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej. Każdego roku gromadzi ono setki wystawców oraz kilkanaście tysięcy odwiedzających osób. To wydarzenie stworzone z myślą o architektach, projektantach wnętrz, producentach i dystrybutorach oświetlenia, a także inwestorach. To miejsce idealne również dla każdego szukającego inspiracji!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową, jak też do udziału w sekcji szkoleniowej Targów Światło!

Czekamy na Państwa na stoisku nr A25 w hali nr 1.

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną kartę wstępu na Międzynarodowe Targi Światło w Warszawie!