HIGH-BAY ECOBEAM – niezawodne oświetlenie przemysłowe

Oprawy przemysłowe HIGH-BAY ECOBEAM, baner

HIGH-BAY ECOBEAM to ekonomiczne, wydajne
oświetlenie przemysłowe LED o solidnych parametrach. Produkt zapewnia jasne, komfortowe światło przy wydajności 100lm/W. To optymalny wybór oświetlenia do hal produkcyjnych, magazynów, hal
sportowych i innych przestrzeni przemysłowych.

Dopasowane do potrzeb i niezawodne w
każdych warunkach

Niezawodne oświetlenie HIGH-BAY ECOBEAM jest dostępne w trzech warianty mocy (100 W, 150 W i 200W), co pozwala na elastyczne dopasowanie do
różnorodnych potrzeb oświetleniowych. Jasne światło o temperaturze barwowej 4000K zapewnia przyjazne dla oka oświetlenie, które sprzyja skupieniu, co jest istotne szczególnie w środowisku produkcyjnym i magazynowym.

Oprawy przemysłowe HIGH-BAY ECOBEAM czarne
Efektywne i oszczędne w eksploatacji

Wydajność na poziomie 100 lm/W sprawiaja, że oprawa LED line LITE HIGH-BAY ECOBEAM to doskonały wybór do przestrzeni przemysłowych. Nie tylko pod kątem oszczędności energii, ale także ze względu na wyjątkową efektywność eksploatacji, która może przełożyć się na zmniejszenie kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej.

Hala przemysłowa oświetlona oprawami przemysłowymi HIGH-BAY ECOBEAM
Odporne na uszkodzenia i komfortowe w użytkowaniu

Klosz wykonany z hartowanego szkła zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i równomierne rozprasza światło. Dzięki temu korzystanie z oświetlenia HIGH-BAY ECOBEAM staje się bardziej komfortowe, a praca bezpieczniejsza. Dodatkowo oprawa ze stopniem ochrony IP65 gwarantuje całkowite zabezpieczenie przed pyłem i wodą, co sprawia, że produkt doskonale radzi sobie w trudnych warunkach środowiskowych. Trwałość potwierdza 3-letnia gwarancja.

Oprawa przemysłowa HIGH-BAY ECOBEAM, czarna


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły