Oferowane przez nas zasilacze marki LED line® przeznaczone są do zastosowań w rozbudowanych instalacjach opartych o taśmy LED.

Zasilacze LED line® Multipower to produkty wysokiej jakości, pozwalające na sterowanie kilkoma taśmami LED lub źródłami światła za pomocą jednego urządzenia.

Ideą pracy zasilaczy jest sterowanie równocześnie lub osobno poszczególnymi odcinkami oświetleniowymi lub źródłami światła LED, w zależności od preferencji użytkownika.

Dzięki dedykowanym czujnikom współpracujących z zasilaczem można włączać, wyłączać, ściemniać, reagować ruchem, dotykiem. Każda z funkcji poszczególnych czujników wpływa na sposób wykonywania akcji świetlnej przez zasilacz.

 

Dlaczego warto wybrać zasilacze LED line® MULTIPOWER?

  • mają one bardzo smukły kształt, co umożliwia ich instalację nawet w trudnodostępnych miejscach oraz łatwe ukrycie podczas instalacji
  • sama instalacja zasilaczy jest bardzo łatwa, dzięki zintegrowanemu systemowi Plug&Play
  • zasilacze nie wymagają dodatkowego okablowania
  • pozwalają na wiele możliwości – sterowanie każdym kanałem zasilacza oddzielnie lub zbiorczo całym zasilaczem i jego wszystkimi obwodami jednocześnie, poprzez jeden wybrany czujnik
  • posiadają zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem i przepięciem
  • posiadają certyfikaty jakości: CE , LVD EN62368-1, EMC EN55032, RoHS, CCC
  • posiadają 3-letnią gwarancję producenta

Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się produkty kompatybilne do zasilaczy MULTIPOWER:

- OFERTA czujników

- a także AKCESORIA  

Wszystkie produkty, zanim wprowadzone zostaną do naszej oferty, przechodzą testy jakości w stworzonym przez nas Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Dzięki temu mamy pewność, że produkty, które trafiają w ręce naszych klientów będą pracowały długo i wydajnie, są bezpieczne oraz spełniają obowiązujące dyrektywy i normy. 

Jeśli zainteresowała Państwa oferta zasilaczy MULTIPOWER, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami - info@ledline.pl

 

 

MULTIPOWER ZDJ.jpg