Panel 2in1 z serii LED line PRIME, montujesz jak chcesz. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Istotne jest dla nas rozwijanie oferty, a tym samym dostarczanie rozwiązań, które będą praktyczne i funkcjonalne. W związku z tym, w naszej ofercie pojawiła się nowość - panel 2in1 z serii LED line PRIME. To podwójna oszczędność. Nasz panel powstał z myślą o osobach, które cenią sobie hybrydowy sposób montażu, a także estetykę. Gwarantuje szybki montaż bez użycia dodatkowych ramek.

Jako sprawdzony producent oświetlenia LED wiemy, jak ogromną rolę odgrywa dowolność w montażu, a jednocześnie wielofunkcyjność. Panel 2in1 daje możliwość montażu w systemie podwieszanych sufitów oraz natynkowo, co obniża koszt całego punktu oświetleniowego. 

Panel 2in1 to połączenie nowoczesnej technologii i wysokiej jakości wykonania. To produkt wytrzymały, na lata. Obudowa powstała w oparciu o rozwiązanie Yellow Free, dzięki temu nie żółknie i wygląda estetycznie przez lata.  

 

Dlaczego warto wybrać LED line PRIME Panel 2in1

  • Bardzo estetyczny efekt końcowy, dzięki zastosowaniu cienkiej obudowy o grubości zaledwie 16mm. 

  • Zdecydowanie przyspiesza prace instalacyjne, ponieważ istnieje możliwość montażu bez użycia dodatkowych ramek.  

  • Zapewnia najkorzystniejszą barwę światła dla ludzkiego oka, temperatura barwowa wynosi 4000K.  

  • Produkt jest energooszczędny: daje dużo światła i pobiera niewiele prądu. Osiąga wydajność świetlną na poziome 120lm/W. 

  • Posiada solidną konstrukcję odporną na ugięcia, a jego wysoka jakość gwarantuje bezawaryjną pracę.  

  • Stanowi idealny zamiennik tradycyjnej oprawy rastrowej, dotychczas stosowanej m.in. w szkołach. 

  • 5-letnia gwarancja zapewniona dzięki wysokiej jakości zasilaczowi oraz diodom. 

To idealne rozwiązanie do różnych przestrzeni i dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić środki finansowe na oświetleniu. Produkt znajduje swoje zastosowanie w biurach, lokalach użytkowych czy szkołach. 

Wszystkie produkty, zanim wprowadzone zostaną do naszej oferty, przechodzą testy jakości w stworzonym przez nas Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line. Dzięki temu mamy pewność, że produkty, które trafiają w ręce naszych klientów będą pracowały długo i wydajnie, są bezpieczne oraz spełniają obowiązujące dyrektywy i normy. 

Jeśli zainteresował Państwa produkt Panel 2w1 zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami kontakt@ledline.pl