Plafony ACTON – funkcjonalne i efektywne oświetlenie wszędzie tam, gdzie chcesz!

Nasze oprawy zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oświetlenia przy drzwiach i bramach, czy na korytarzach, klatkach schodowych i ciągach komunikacyjnych - plafony ACTON spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

W naszej ofercie znajdziesz aż 10 wariantów plafonów, abyś mógł dobrać idealny model do swoich potrzeb. Wybierając spośród różnych mocy (18W i 24W), kształtów (okrągły i kwadratowy) oraz temperatur barwowych (4000K i 3000K), dostosujesz oświetlenie do swojej przestrzeni i preferencji.

  Plafony ACTON cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość. Dzięki stopniowi szczelności IP54, oprawy bez problemu funkcjonują na zewnątrz, a ich obudowa i klosz wykonane z uderzenioodpornego poliwęglanu zapewniają wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne (IK08).

  Dodatkowym atutem jest łatwość montażu plafonu do ściany i sufitu. Dzięki oddzielonej części świecącej plafonu od podstawy, proces instalacji staje się jeszcze prostszy. Wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym oświetleniem.

  Jednak to nie wszystko! Nasze plafony wyróżnia na rynku skuteczność świetlna, sięgająca od 105 do 111 lm/W. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz jasne i równomierne rozproszenie światła, które ożywi każdą przestrzeń.

   

   

  Najważniejsze cechy produktu:

  • Moc: 18W i 24W,
  • skuteczność świetlna: 105-111lm/W,
  • kształt: okrągły (18W i 24W) i kwadratowy (24W),
  • temperaturę barwową 4000K (18W i 24W) oraz 3000K (18W),
  • stopień szczelności IP54,
  • wersję z czujnikiem ruchu mikrofalowym (360 st. 8 metrów) lub bez,
  • 5 – letnia gwarancja.

   

  Karta rodziny: