Pilot do kontrolera VARIANTE

Na produkt udzielana jest trzyletnia gwarancja producenta. W pilocie zastosowano nowoczesny układ zasilający, który umożliwia płynną regulację natężenia światła przy zastosowaniu odpowiedniego ściemniacza, a także płynną zmianę temperatury barwowej. Produkt pracuje w temperaturze od -20°C do +60°C.

Innowacyjny pilot w kształcie pokrętła (zakres obrotu wynosi 360°) MAG JOY, który współpracuje z kontrolerami VARIANTE CCT oraz VARIANTE DIM. Jego atutem jest prosta, intuicyjna obsługa – wystarczy jedno kliknięcie przycisku, by dokonać zmiany oświetlenia. Stosując go w połączeniu z kontrolerem VARIANTE CCT, możemy w płynny sposób zmieniać temperaturę barwową światła, natomiast używając go z kontrolerem VARIANTE DIM, z łatwością regulujemy natężenie światła. 

Pilot MAG JOY pracuje w częstotliwości RF 2,4 GHz na dużych odległościach, które mogą sięgać nawet do 30 metrów. Pilot zasilany jest dwiema bateriami AAA. 

Prezentowany pilot MAG JOY pokryty jest przyjemną w dotyku powłoką Soft Touch, która jest odporna na ścieranie. Dodatkowo został on wyposażony w magnetyczną podstawkę z praktyczną  taśmą 3M od spodu, która umożliwia wygodne mocowanie zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki temu produkt mocno trzyma się w określonej pozycji, bez obaw o upadek.  

Pilot MAG JOY objęty jest 3-letnim okresem gwarancji producenta.