Lampa Stołowa z Trzema Kolorami Światła!

Lampa stołowa RIWIA, prezentacja na stole

LAMPA RIWIA

Nowy Wymiar Oświetlenia: Lampa Stołowa z Trzema Kolorami Światła!

Witaj w świecie nowych możliwości oświetlenia! Lampa stołowa RIWIA nie tylko zapewnia trzy różne barwy światła – zimną biel, ciepłą biel i naturalną biel – ale również daje Ci kontrolę nad jasnością, aby dopasować oświetlenie do każdej sytuacji. To więcej niż tylko lampa – to rewolucja w kreowaniu atmosfery w Twoim otoczeniu.
Trzy Kolory, Nieskończone Możliwości

Bez względu na nastroje czy zadania, nasza lampa stołowa oferuje trzy różne barwy światła, zimna 5000 K, neutralna 4000 K i ciepła 3000 K, które można łatwo dostosować do potrzeb. Krótkie dotknięcie, aby zmienić kolor, długie dotknięcie, aby regulować jasność -wszystko jest w Twoich rękach.

Lampy stołowe RIWIA, trzy różne kolory
Moc na Długie Wieczory

Dzięki wbudowanej baterii o pojemności 1800 mAh, nasza lampa może świecić nawet przez 8 godzin po pełnym naładowaniu. Idealna na długie wieczory czy romantyczne kolacje, a samo ładowanie trwa zaledwie 3h i jest bardzo proste dzięki uniwersalnemu portowi USB typu C.

Lekka i Mobilna

Lampa stołowa RIWIA waży tylko 300 g i ma kompaktowe wymiary 9 x 9 x 21 cm, Dzięki bezprzewodowej konstrukcji lampa stołowa LED daje niezliczoną ilość zastosowań, np. w salonie, sypialni, gabinecie, jadalni, barze, kawiarni, pokojach hotelowych, czy nawet na świeżym powietrzu, co sprawia, że jest idealna do zabrania wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz – ta lampa będzie z Tobą zawsze.

Lampa stołowa RIWIA w eleganckiej scenerii
Twórz Wyjątkową Atmosferę

Piękny design i różnorodność świateł sprawiają, że nasza lampa stołowa doskonale nadaje się do wszelkich miejsc, gdzie chcesz stworzyć wyjątkową atmosferę -od domowego zacisza po restauracje i hotele.

Łatwa Obsługa, Kompletna Kontrola

Sterowanie lampą stołową jest niezwykle łatwe -wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby zmienić kolory i jasność. Niezależnie od Twoich potrzeb – czy poszuku-jesz oświetlenia akcentowego, czy też chcesz stworzyć stonowaną atmosferę do relaksu, nasza lampa jest idealnym rozwiązaniem, które zadba o Twój komfort.

Nie czekaj dłużej – odkryj nowe możliwości oświetlenia z naszą lampą stołową!
Parametry techniczne:
  • moc: 1 W
  • temperatura barwowa: 3000K/ 4000K/5000K
  • możliwość ściemniania dotykowego
  • strumień świetlny: 120lm
  • pojemność akumulatora: 3.7V 1800mAh
  • czas ładowania: do 3h, czas pracy: do 8h
  • 3 wersje kolorystyczne: złoty, srebrny, różowe złoto
Sterowanie ręczne lamp stołowych RIWIA, różne barwy światła

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły