Zapraszamy na konferencję branżową KUBATUROWE OBIEKTY SPORTOWE do Fabryki Wody w Szczecinie!

Kubaturowe Obiekty Sportowe, konferencja branżowa w Szczecinie

Nie zwalniamy tempa! Dlatego nie mogło nas zabraknąć w dniach 13-15 maja podczas konferencji Kubaturowe Obiekty Sportowe, która odbyła się w Fabryce Wody w Szczecinie! Jesteśmy aktywnie zaangażowani w branżowe wydarzenia – regularnie uczestniczymy w konferencjach, targach i spotkaniach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami oraz wymianą doświadczeń z ekspertami sektora oświetleniowego. Nasze zaangażowanie w tego typu wydarzenia pozwala nam na ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych rozwiązań.

Dołączcie do tego specjalnego wydarzenia – 15 maja o godzinie 10:00 nasz ekspert, Norbert Chrzanowski, Dyrektor Techniczny LED line, wygłosi prelekcję na temat „Innowacyjne strategie modernizacji oświetlenia dla zwiększenia efektywności energetycznej obiektów sportowych przy zastosowaniu produktów/opraw LED line”. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać o najnowszych strategiach i technologiach, które mogą znacząco poprawić efektywność energetyczną w obiektach sportowych, korzystając z nowoczesnych opraw LED.

Podczas konferencji przedstawimy również konkretne rozwiązania LED line, które wpływają na efektywność oświetlenia na obiektach typu orlik oraz basenach. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w branży oświetleniowej i zobaczyć, jak nasze innowacyjne produkty mogą być zastosowane w praktyce. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które jest nie tylko szansą na zdobycie wiedzy, ale także na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji i do skorzystania z możliwości, jakie oferuje uczestnictwo w naszych prelekcjach i prezentacjach. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły