W odpowiedzi potrzeby i oczekiwania rynku, wprowadzamy do naszej oferty ulepszone modele znanych Wam źródeł z serii CERAMIC. Poznajcie ich wyjątkową wydajność i liczne dodatkowe zalety.

Nowe źródła światła cechuje niezwykle wysoka wydajność, osiągająca nawet 140lm/W. To oznacza większy strumień światła przy tej samej mocy źródła.

Korzyści dla Ciebie

  • Oszczędność energii i mniejsze rachunki, dzięki temu, że oprawy pozwalają na uzyskanie większego strumienia światła przy zachowaniu tej samej mocy żarówki.
  • Dłuższa żywotność: nasze oprawy z serii Ceramic zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Ceramiczna obudowa nie jest tylko estetycznym dodatkiem do naszego produktu. Jej unikalne właściwości pozwalają na efektywniejsze oddawanie ciepła, co bezpośrednio przekłada się na dłuższą żywotność źródła światła. Dla naszych Klientów oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Wybierając to rozwiązanie, inwestujesz w spokój oraz długoterminowe korzyści.
  • Przyjazne światło: modele Ceramic są wyposażone w szklany klosz, który w przeciwieństwie do plastikowych odpowiedników, jest materiałem naturalnym. Ten przyjazny dla środowiska materiał nie tylko zapewnia bardziej "miękkie" i przyjemne dla oczu światło, ale także poprawia współczynnik przepuszczalności. Dzięki temu do pomieszczenia dociera więcej światła, tworząc przyjemną atmosferę. Wybierając nasze produkty, działasz także z troską o ekologię.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną ofertą oraz do kontaktu z naszym zespołem w celu uzyskania dodatkowych informacji.