Oprawy hermetyczne LED line z serii LINKER z prestiżowym certyfikatem jakości TÜV SÜD!

Oferta opraw przemysłowych właśnie się powiększyła! Przedstawiamy nowe produkty w rodzinie LED line PRIME LINKER
Oprawy liniowe LINKER zostały uhonorowane prestiżowym certyfikatem jakości TÜV SÜD! To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów i zaangażowania w spełnienie najbardziej rygorystycznych norm jakościowych. TÜV SÜD to niezależny ekspert z ponad 150 – letnim doświadczeniem w dziedzinie jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju, który wspiera działania w zakresie nowoczesnych technologii
Certyfikat jakości TÜV SÜD dla opraw przemysłowych LINKER

W LED line chcemy dostarczać tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania oświetleniowe, które wpisują się w potrzeby współczesnych użytkowników. Certyfikat TÜV SÜD dla opraw liniowych LED line z serii LINKER jest potwierdzeniem naszych wartości oraz strategii firmy, zgodnie z którą priorytetem LED line jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości, zapewniających komfort i bezpieczeństwo

LED line PRIME LINKER – doskonałe oświetlenie w trudnych warunkach

Oprawy liniowe LED line z serii LINKER, wyróżnione certyfikatem TÜV SÜD, spełniają wyśrubowane kryteria w zakresie wytrzymałości, efektywności i jakości oświetlenia. To produkty zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach, odporne na uszkodzenia mechaniczne, gwarantujące jasne, energooszczędne oświetlenie, które nie zawodzi nawet w najbardziej wymagających warunkach. Lampy emitują światło o barwie 4000K lub 5000K, która zapewnia idealnie białe, dzienne oświetlenie. Dzięki temu pomieszczenia są oświetlone w sposób naturalny i komfortowy. Dodatkowo w produktach zastosowaliśmy zaawansowaną technologię Yellow Free, która eliminuje żółte refleksy i rozjaśnia pomieszczenie czystym, jednolitym światłem. Oprawy hermetyczne LED line LINKER świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mają uniwersalne zastosowanie – można je instalować w przestrzeniach przemysłowych, jak hale produkcyjne, magazyny, parkingi, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej czy komercyjnych.

Certyfikat TÜV SÜD – potwierdzenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów

Dlaczego certyfikat TÜV SÜD? Logo TÜV SÜD jest postrzegane jako niezależny i bezstronny symbol jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Jako firma chcemy wzbudzać zaufanie naszych klientów do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a ich bezpieczeństwo i jakość potwierdza właśnie oznaczenie TÜV SÜD. Przyznawanie certyfikatu TUV SÜD wymaga przestrzegania rygorystycznych standardów i spełnienia wszystkich warunków zgodności z krajowymi i międzynarodowymi normami. Proces ten obejmuje kilka etapów kontroli, które są dokładnie opisane i monitorowane przez ekspertów TUV. Znak certyfikacji TÜV SÜD jest dowodem spełnienia wymagań, potwierdzonym przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikującą.

TÜV SÜD to zaufany partner w obszarach bezpieczeństwa, jakości oraz zrównoważonego rozwoju – lider w dziedzinie usług kontrolnych na całym świecie. Eksperci firmy działający w laboratoriach i centrach testowych na całym globie, są gwarantem wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów. Przez ponad 150 lat TUV budował swoją renomę jako niezależny ekspert, co sprawia, że ich certyfikat jednym z najbardziej wiarygodnych na rynku.


Zostań
partnerem B2B

Dołącz do nas

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu, mamy dla Ciebie konkretną propozycję: zapraszamy do dołączenia do nas jako partner współpracujący z naszymi sieciami dystrybucji.

Dlaczego LED line?
Ponieważ jesteśmy ambitną, dynamiczną firmą, która zdobywa uznanie zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowimy zespół ekspertów, którzy tworzą partnerskie, oparte na zaufaniu relacje biznesowe. Działamy w oparciu o zasadę win-win, a nasze podejście oparte na efektywności zapewnia wyższy poziom zysku.

Zapraszamy Dystrybutorów

Potrzebujesz nowych możliwości osiągania zysku? Zoptymalizowanej, dopasowanej do potrzeb rynku oferty handlowej?

Porozmawiajmy!

Szczegóły

Zapraszamy Inwestorów

Poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, na którego rekomendacjach i ofercie możesz polegać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych? Potrzebujesz pewności i potwierdzenia optymalnego doboru produktów oświetleniowych i komponentów?

Sprawdź naszą ofertę i nasz zespół ekspertów!

Szczegóły

Zapraszamy Instalatorów

Potrzebujesz partnera, który pomoże w przygotowaniu optymalnego rozwiązania do konkretnej inwestycji, a także w jej szybkiej i skutecznej realizacji? Potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, eksperckiego doradztwa, szkoleń?

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły