Targi oświetleniowe LIGHT+BUILDING 2022, Frankfurt nad Menem w dniach 02-06 października 2022 roku.

Szanowni Państwo, Wielkimi krokami zbliżamy się do targów oświetleniowych LIGHT+BUILDING 2022, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 02-06 października 2022 roku.

Podczas tego wydarzenia LED line® zaprezentuje swój autonomiczny system oświetleniowy oparty na koncepcji DAYLIGHT HARVESTING. Systemy sztucznego oświetlenia, które wykorzystują również naturalne światło dzienne, dążą do zrównoważenia ilości światła elektrycznego potrzebnego do odpowiedniego oświetlenia obszaru w celu zmniejszenia zużycia energii. 

Można to zrobić za pomocą technik sterowania oświetleniem, które mogą ściemniać lub przełączać światło w odpowiedzi na zmieniającą się ilość światła dziennego. Nasz autonomiczny system skupia się na technologii 1-10V i oferuje następujące korzyści:

  •  pomaga uzyskać do 40% dodatkowych oszczędności w porównaniu do standardowego oświetlenia LED, obniżając rachunki za prąd i zużycie energii;
  •  nie wymaga specjalistycznych umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji i konserwacji;
  •  w połączeniu z produktami LED line®, system pozwala na szybką, łatwą instalację, na przykład dzięki opcji szybkiego montażu typu quick plug / liniowego;
  •  oferuje wysoki wskaźnik zwrotu z inwestycji (ROI) dla inwestorów;
  •  jest świetną alternatywą dla małych i średnich projektów oświetleniowych, gwarantując wysokie bezpieczeństwo i zwrot inwestycji.

Nasz autonomiczny system oświetlenia dedykowany jest dla biur, magazynów i obiektów przemysłowych.

Z niecierpliwością czekamy na rozmowy ze wszystkimi strategicznymi partnerami biznesowymi i nowymi klientami w hali 8.0, stoisko B80. Jeśli planują Państwo udział w targach, serdecznie zapraszamy do spotkań z nami, pełnych pozytywnej energii.

 

Czekamy na Państwa!