LED line® The way to do it better

To chęć dostarczenia produktów, które nadadzą Waszym wnętrzom niepowtarzalny charakter. Projektując żarówki i taśmy LED  myślimy o miejscach, w których będą używane, dlatego ich wygląd jest dla nas równie ważny jak funkcjonalność. Główny cel marki to dostarczenie do Waszych domów, biur, sklepów i innych pomieszczeń, gdzie istotną rolę odgrywa światło produktów najwyższej  jakości niezawodnie działających przez długie lata.

LED line® to idealne połączenie ESTETYKI, FUNKCJONALNOŚCI i ENERGOOSZCZĘDNOŚCI te trzy cechy  najlepiej opisują nasz asortyment, który jest atrakcyjny wizualnie, wyróżnia się  perfekcją działania i wykorzystuje technologie przyjazne środowisku.

Funkcjonalność

Dbamy o to, aby w naszej ofercie były towary produkowane z materiałów najwyższej jakości.  Żarówki, taśmy i naświetlacze są tak zaprojektowane, aby maksymalnie wydłużyć ich żywotność, Wciąż udoskonalamy technologie, aby dostarczyć źródła światła idealnie dostosowane do różnych potrzeb, ale zawsze tej samej wysokiej jakości. Użytkowanie produktów sygnowanych logo LED line® to czysta przyjemność.

Estetyka

Dla nas forma oferowanych produktów jest równie ważna jak ich funkcjonalność, dlatego stale śledzimy trendy, aby dostarczyć ciekawe wizualne rozwiązania, które będą aktualne przez wiele lat użytkowania. Wychodzimy z założenia, że żarówka ma nie tylko świecić, ale również dobrze i ciekawie wyglądać.

Energooszczędność

Ograniczenie zużycia energii to dla nas wyzwanie. Dlatego dokładamy starań, aby tworzyć produkty o dużej wydajności świetlnej, ale zużywające niewiele energii elektrycznej, bo Twoje rachunki nie są nam obojętne.